• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

xenForo admin ikinci şifre koyma

Emre

Human
Yönetici
CO-Founder
144
144
43
Alanya
emrey.org
#1
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

xenForo admin ikinci şifre koyma - xenForo için cpanel üzerinden admin.php 'ye şifre ekleme yöntemi!

xenForo yazılımı kullanıcıları için admin.php 'ye nasıl şifre koyulur? admin.php nasıl gizlenir bu makalede anlatacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 29

Cliaweb cpanel sunucularında ek bir script kullanmaksızın ve kod yazmaksızın panel üzerinden kolay bir şekilde dilediğiniz dizini şifreleyebilirsiniz. Şifrelenen dizinleri kaldırmak istersenizde aynı şekilde basit bir yöntemle kaldırabilirsiniz.

cPanel de dizin / klasör şifrelemenin iki yöntemi vardır. Ben size en basit olanı anlatacağım...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...