• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

İpucu xenForo 2 Önbellek (Cache) Kullanımı

Emre

Human
Yönetici
CO-Founder
144
145
43
Alanya
emrey.org
#1
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

xenForo 2 Önbellek (Cache) Kullanımı - xenForo 2 için önbellek (cache) kullanım dokümanını içerir.

Önbellek desteği
Daha büyük XenForo kurulumları için, işlem süresinden ve veritabanı sorgularından tasarruf etmek için bir önbellek tanımlamak avantajlı olabilir.

XenForo, src/config.php dosyanızda yapılandırabilen bir önbellekten çeşitli verileri saklama ve alma özelliğine sahiptir .

Desteklenen sağlayıcılar
XenForo, aşağıdakiler dahil olmak üzere birçok popüler önbellek sağlayıcıyla birlikte gelir:
  • APC
  • Dosya sistemi...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...