• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Human
Yönetici
CO-Founder
143
143
43
Alanya
emrey.org
#1
Bu yazı tamamen Site Tanıtım Şablonu 'nu düzenli olarak kullanılmasını sağlamak için açılmıştır.

Bu Sitenizi Tanıtın kategorisinde, web sitesimizi ziyaret edenlerin üyelerin/kullanıcıların ve/ya ziyaretçilerin sitenizi değerlendirmesi ve yorumlamasını amaçlamaktadır. Bu nedenle xFDestek.com Kurallar sayfasına uygun olarak, sadece xenForo yazılım tabanlı siteler eklenebilir.

Ayrıca xFDestek.com Kurallar çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun sizin tarafınızdan kurallara uygun format ile açılmasına özen gösterilmelidir. Aksi halde başlığınız ve içeriğiniz düzenlenir ve kullanıcı hesabınıza ceza verilir.

Başlık açmadan önce Duyuru - Site Tanıtım Kuralları konusunu bir defa okumanızı önemle rica ederiz!

Site Tanıtım Şablonu örneği aşağıdaki gibi örneklendirilmiştir.
  • Tanıtılacak olan siteni başlığı: xFDestek.com » xenForo Türkçe Destek Topluluk Forumu (Başlık oluştururken)
  • Tanıtılacak olan sitenin açıklaması: XenForo 'nun Türkçe desteğini veren ve kaynak paylaşımı yapan destek forumu. (Kendi sitenize ait açıklama)
  • Tanıtılacak olan sitenin logo ve/ya ekran görüntüsü: (Örnek olarak URL adresi veriyorum siz Resim ekle BBcode düğmesini kullanarak ekleyin. https://xfdestek.com/styles/default/xenforo/xFDestek-com-metalogo.png)
  • Tanıtılacak olan sitenin kendisine özgü etiketleri: xenforo, xFDestek, xFDestek.com, xenforo türkçe, xenforo destek
  • Tanıtılacak olan sitenin ekstra eklemek istediğiniz bilgileri: Eleştiri ve yorumlamaya açıktır. Siz değerli üyelerin yorumlarını dikkate alarak sizinle birlikte gelişmeyi/geliştirmeyi hedefliyoruz. Lütfen olumlu ve/ya olumsuz yorumlarınızı eksik etmeyin.
Bu tanıtım şablonu en son 12/02/2018 tarihinde güncellenmiştir.
Bu kuralları çeşitli zamanlarda güncellenebilir. Güncelleme yapıldığı zaman değişiklikler hemen akabinde yürürlüğe girmiş sayılacaktır. xFDestek.com siteyi düzenli olarak ziyaret ediyorsanız, Gizlilik ve Koşullar sayfalarını da düzenli olarak kontrol etmenizi öneririm. Bu tanıtım kuralları ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanınız.

xFDestek.com - Yönetimi
Emre Yıldırmaz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...