• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

Bağlantılara Otomatik Favicon Ekleme 2.0

indirmek için izniniz yok

Emre

Human
Yönetici
CO-Founder
144
146
43
Alanya
emrey.org
#1
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Bağlantılara Otomatik Favicon Ekleme - xenForo 2 için hazırlanan bağlantılara otomatik olarak siteye ait favicon gösterir.

Bu eklenti sayesinde forum sayfasına eklenen site URL'leri (Linkleri) siteye ait varsa otomatik olarak favicon eklemeye yarar.

Nerelerde gözükür?
  1. Forumda tüm konulara
  2. Tüm cevaplara
  3. Kullanıcıların imzalarına
Herhangi bir ayar yapmalımıyım?
Gözükmesini istediğiniz faviconların bölümlerini seçerek aktif ve/ya pasif hale getirebilirsiniz. xFDestek.com 'daki gibi her yerde gözükmesini...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...