• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

Türkçe Dil Dosyası xenForo 2.0.2 Türkçe Dil Dosyası 2.0.2

indirmek için izniniz yok
XenForo 2.0.2 Türkçe yama, Dil paketi

XenForo 2.0.2 Türkçe yaması, Türkçe dil paketidir. Xenforo 2.0.2 değişiklikleri sürekli güncellenecek xenforo güncellemelerini takip ederek güncel Türkçe yama,Türkçe dil paketi sizlerin kullanımına sunulacaktır.

Nasıl Yüklenir?

Yönetim Paneli - Görünüm ve Diller - Diller düğmesine tıklayın. Karşınıza çıkan pencerede indirdiğiniz zipli dosyayı dışarı çıkarttıktan sonra içinde bulunan language-Tuerkce-(TR)-XF.xml dosyasını İmport diyerek karşınıza çıkan ekranda "Göz at" düğmesine tıklayıp yüklemeyi gerçekleştirin.

Nasıl Güncellenir?

Dil dosyasını güncellemek isteyen arkadaşlar ise; Yönetim Paneli - Görünüm ve Diller - Diller düğmesine tıklayın. Karşınıza çıkan pencerede indirdiğiniz zipli dosyayı dışarı çıkarttıktan sonra içinde bulunan language-Tuerkce-(TR)-XF.xml dosyasını seçin ardından aşağıda bulunan Seçilenin üzerine yükle düğmesine tıklayarak Türkçe dil dosyasını seçip üzerine yüklesinler.

Zip şifresi; xfdestek.com 'dur
Yazar
Emre
İndirilme
4
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 4 Değerlendirme

Emre ait diğer kaynakar