• Lütfen kaynağınızın Kaynak yönergelerimize ve Kaynak standartlarımıza uygun olduğundan emin olun.
Kaynak ikonu

xenForo Madalya Sistemi - [bd] Medal 1.5.5b

indirmek için izniniz yok

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

xenForo Madalya Sistemi - [bd] Medal - xenForo 1.5.x sürümleri için kademeli madalya sistemi.

xenForo 1.5.x sürüm kullanıcıları için kademeli, mesaja göre madalya sistemi.

Kurulum;
  • [bd] Madalya 1.5.5b.zip 'li dosyayı dışa çıkartın.
  • Zip dosya şifresi: xFDestek.com 'dur. (Hata alırsanız el ile yazmayı deneyin)
  • upload klasör içerisinde bulunan js ve library klasörlerini forum kurulu ana dizine yükleyin.
  • Yönetim paneli -> Eklentiler -> Eklenti Yükle...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Konuyu Başlatan
Konuyu Başlatan
Emre

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
İşletim sisteminizde bulunan antivirüs uygulamasının veritabanını güncelleyin. Bu sitede bulunan eklenti ve/ya kaynak özellikle ve özellikle katıksız olarak eklenmekte!

Tarama sonucu hiç bir sorun görünmemekte.
Bilginize.

Aydar

xF Kullanıcısı
xF Kullanıcısı
Hocam 3 tane pc diyorum ama hiç mi bir tanesinde indirmez ama başka dosya indiryor haberniz olsun yani

Konuyu Başlatan
Konuyu Başlatan
Emre

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
Hocam 3 tane pc diyorum ama hiç mi bir tanesinde indirmez ama başka dosya indiryor haberniz olsun yani
Bu benden ve/ya sunucudan kaynaklı bir sorun değil. Buraya eklenen dosyalar sunucuya eklenmeden önce (kullanıcılardan önce) taramadan geçiyor zaten. Bunun için yapabileceğim bir şey yok. Yukarıdaki ekran görüntüsü de bana ait. Tavsiyem İnternet Güvenliği ve Antivirüs Çözümleri kullanmanız olacak.

Online yöneticiler

Çevrimiçi üyeler

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
488
Kullanıcılar
331
Son üye
turkish