• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

xenForo 2 - Lisans doğrulayıcı 3.1.0

indirmek için izniniz yok

Emre

Human
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
emrey.org
#1
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

xenForo 2 - Lisans doğrulayıcı - xenForo 2.0.x için hazırlanan xenForo lisans doğrulama sistemi

xenForo 2.0.x sürümleri için hazırlanan lisans doğrulayıcı.

Açıklama;
Bu eklenti, kayıt sırasında veya sonrasında ziyaretçilerinizin XenForo Lisans doğrulama bölümü oluşturarak kullanıcılara doğrulamada olanak tanır.

Kayıt için geçerli bir lisans gerektirme seçenekleri vardır (ve bu, bağlı bir hesap üzerinden kayıt yaparken bile çalışır), ayrıca benzersiz bir lisans veya kullanıcı gerektirir.

Kurulum;
  • ...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
 

Çevrimiçi üyeler

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
137
Mesajlar
644
Kullanıcılar
37
Son üye
vicevicen