Kaynak ikonu

Çeviri xenForo 2.0.6 Türkçe Dil Dosyası 2.0.6 patch 1

indirmek için izniniz yok

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

xenForo 2.0.6 Türkçe Dil Dosyası - xenForo 2.0.6 sürümü için Türkçe dil dosyası, Türkçe dil yaması.

Ekli dosyayı görüntüle 400

XenForo 2.0.6 sürümü için %100 olarak Türkçeleştirdiğim xenForo 2.0.6 Türkçe dil dosyası, Türkçe dil yamasını yayımlıyorum.

Uyarı
Bu dil dosyasını kullanacak kişiler; Sitenin alt kısmında xenForo 2.0.6 Türkçe dil dosyası xFDestek.com by Emre yazmakta! Bu yazıyı silmediğiniz taktirde kullanabilirsiniz.

Kurulum;
  • xenForo-2-0-6-Turkce-Dil.zip 'li dosyayı bilgisayarınıza çıkartın...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Konuyu Başlatan
Konuyu Başlatan
Emre

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
Emre kullanıcı adlı kişi xenForo 2.0.6 Türkçe Dil Dosyası Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

2.0.6 patch 1

xenForo 2.0.6 güncelleme sonrası "Eski cümleler" listesinde bulunan (eski kalan çeviri) çeviriler düzenlendi.

Ekran görüntüsü;
Ekli dosyayı görüntüle 403

Uyarı
Bu dil dosyasını kullanacak kişiler; Sitenin alt kısmında xenForo 2.0.6 Türkçe dil dosyası xFDestek.com by Emre yazmakta! Bu yazıyı kaldırmadığınız sürece kullanabilirsiniz.
Güncellemenin devamını inceleyin...

Konuyu Başlatan
Konuyu Başlatan
Emre

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
Teşekkürler bir çok sitede tr çevirilmiş var içi reklam dolu umarım sizinde böyle değildir
Benim çevirilerimin hiç birinde sitemin adresi yazmaz. xenForo dil çevirisinde sadece tek bir yerde site adı yazar, o da sitenin en altında bulunan xenForo 2.0.6 Türkçe dil dosyası xFDestek.com by Emre yazısıdır. Bu yazıyı kaldırmadığınız sürece kullanabilirsiniz.

necocan

xF Kullanıcısı
xF Kullanıcısı
Burda bir emek var emeğede ihanet edilmez edenedene laf derdim ama demiyecem siz anladınız elinize kolunuza sağlık teşekkürler

Son düzenleme:

labada

xF Kullanıcısı
xF Kullanıcısı
Hocam dil paketini yükledim. Forum açılmıyor. Eski haline nasıl getirebilirim. Acil yazabilsen memnun oluruöm. İngilizce haline gelsin onada razıyım.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Benim çevirilerimin hiç birinde sitemin adresi yazmaz. xenForo dil çevirisinde sadece tek bir yerde site adı yazar, o da sitenin en altında bulunan xenForo 2.0.6 Türkçe dil dosyası xFDestek.com by Emre yazısıdır. Bu yazıyı kaldırmadığınız sürece kullanabilirsiniz.
Bakabilir misin hocam.

Edit: 2.0.6 tekrar kurarak sorunu cozebildim.

Son düzenleme:

Çevrimiçi üyeler

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
258
Kullanıcılar
136
Son üye
Swuupie