Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
Bu yazı tamamen Site Tanıtım Şablonu 'nu düzenli olarak kullanılmasını sağlamak için açılmıştır.

Bu Sitenizi Tanıtın kategorisinde, web sitesimizi ziyaret edenlerin üyelerin/kullanıcıların ve/ya ziyaretçilerin sitenizi değerlendirmesi ve yorumlamasını amaçlamaktadır. Bu nedenle xFDestek.com Kurallar sayfasına uygun olarak, sadece xenForo yazılım tabanlı siteler eklenebilir.

Ayrıca xFDestek.com Kurallar çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun sizin tarafınızdan kurallara uygun format ile açılmasına özen gösterilmelidir. Aksi halde başlığınız ve içeriğiniz düzenlenir ve kullanıcı hesabınıza ceza verilir.

Başlık açmadan önce Duyuru - Site Tanıtım Kuralları konusunu bir defa okumanızı önemle rica ederiz!

Site Tanıtım Şablonu örneği aşağıdaki gibi örneklendirilmiştir.
  • Tanıtılacak olan siteni başlığı: xFDestek.com » xenForo Türkçe Destek Topluluk Forumu (Başlık oluştururken)
  • Tanıtılacak olan sitenin açıklaması: XenForo 'nun Türkçe desteğini veren ve kaynak paylaşımı yapan destek forumu. (Kendi sitenize ait açıklama)
  • Tanıtılacak olan sitenin logo ve/ya ekran görüntüsü: (Örnek olarak URL adresi veriyorum siz Resim ekle BBcode düğmesini kullanarak ekleyin. https://xfdestek.com/styles/default/xenforo/xFDestek-com-metalogo.png)
  • Tanıtılacak olan sitenin kendisine özgü etiketleri: xenforo, xFDestek, xFDestek.com, xenforo türkçe, xenforo destek
  • Tanıtılacak olan sitenin ekstra eklemek istediğiniz bilgileri: Eleştiri ve yorumlamaya açıktır. Siz değerli üyelerin yorumlarını dikkate alarak sizinle birlikte gelişmeyi/geliştirmeyi hedefliyoruz. Lütfen olumlu ve/ya olumsuz yorumlarınızı eksik etmeyin.
Bu tanıtım şablonu en son 12/02/2018 tarihinde güncellenmiştir.
Bu kuralları çeşitli zamanlarda güncellenebilir. Güncelleme yapıldığı zaman değişiklikler hemen akabinde yürürlüğe girmiş sayılacaktır. xFDestek.com siteyi düzenli olarak ziyaret ediyorsanız, Gizlilik ve Koşullar sayfalarını da düzenli olarak kontrol etmenizi öneririm. Bu tanıtım kuralları ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanınız.

xFDestek.com - Yönetimi
Emre Yıldırmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
382
Kullanıcılar
224
Son üye
Prizmo