Selam

abudabi

xF Kullanıcısı
xF Kullanıcısı
Herkese keyifli forumlar diliyorum

Bir ek yapayım. Dil dosyası indirmek için bu beğeni ve mesaj mecbur demek ne kadar akıllıca sizce? 12 yıldır forumlarla uğraşan biri olarak gelenlere zoraki yatırımlar uygulamak bu foruma birinin sadece bir kez gelip bir daha uğramaması demektir. Emek vermişsiniz heba olsun istemem. Zorla güzellik olmaz derler ya, siz ürününüzü iyi pazarlarsanız zaten insanlar hevesle kalacaktır, hepsi olmasa da kalanların paylaşımları bu forumu ihya edecektir. Yoksa herkes bir teşekkür veya eleştiri bırakıp gider.

Düşünsenize indirmediğim bir kaynağı beğenmek zorunda kalmaktan daha saçma bişey olabilir mi?

Başarılar diliyorum, umarım yapıcı eleştiriyi çoğu platformda olduğu gibi hakaret olarak algılamazsınız...

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
Dil dosyası indirmek için bu beğeni ve mesaj mecbur demek ne kadar akıllıca sizce?
Forumun aktifligini saglaya bilmek için böyle düzenleme yaptım. Derdim üye çekmek değil, ortam elde edebilmek. Umarım sen de forum sahibi olarak dediğimi gayet net ve açık olarak anlamışsındır.

Zorla güzellik olmaz derler ya, siz ürününüzü iyi pazarlarsanız zaten insanlar hevesle kalacaktır, hepsi olmasa da kalanların paylaşımları bu forumu ihya edecektir. Yoksa herkes bir teşekkür veya eleştiri bırakıp
Bu forumdan gelir elde eden birisi değilim. Yakında sadece ücretli olarak indirme işlemi sağlayacağım.

Düşünsenize indirmediğim bir kaynağı beğenmek zorunda kalmaktan daha saçma bişey olabilir
O zaman üyelikleri de iptal edeyim? Ziyaretçi indirsin? 🙂
Başarılar diliyorum, umarım yapıcı eleştiriyi çoğu platformda olduğu gibi hakaret olarak algılamazsınız...
Bu forumda küfür edici veya benzeri sözler kullanmadığın sürece burada ben varken kimse kimseyi atamaz., Uzaklaştiramaz. Gizlilik ve koşulları bir defa okumani rica ediyorum.

Bu eleştiri yorumunu dikkate alacağından emin olabilirsin.

Aramıza hoşgeldin. Kalıcı olman dileğiyle.🤗

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
292
Kullanıcılar
179
Son üye
Gapyrus