• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

Çeviri Mesaj birleştirici / Auto Merge Double Post Türkçe Dil Yaması 1.0.2

indirmek için izniniz yok

Emre

Human
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
emrey.org
#1
Emre Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Mesaj birleştirici / Auto Merge Double Post Türkçe Dil Yaması - xenForo 2.0.x için Auto Merge Double Post eklentisi için %100 Türkçe dil yaması.

xenForo 2 - Mesaj birleştirici / Auto Merge Double Post eklentisine ait türkçe dil yaması, türkçe dil dosyası!

Uyarı;
Bu dil dosyası sadece xenForo 2.x.x sürümü için geçerlidir. Diğer sürümlerde çalışmaz.!

Kurulum;
  1. Öncelikle xenForo 2 - Mesaj birleştirici / Auto Merge Double Post...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
 

Çevrimiçi üyeler

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
137
Mesajlar
644
Kullanıcılar
37
Son üye
vicevicen