Çözüldü Kayıt Olan Üyenin Belirli Zaman Sonra Üyelik Değişimi

htsumer

xF Kullanıcısı
xF Kullanıcısı
Demo olarak açılan bir gruba üyeler ilk kayıt oluyorlar. Yani ilk üye olanın grubu "Demo" grubu oluyor. Ben bunun yanında birde "Özel Üye" grubu açtım.
İstediğim şu, Demo olarak üye olan bir kişi 4 gün yada belirlenecek gün sayısı kadar sitede gezinecek 4. günün sonunda Demo üyeliği sona erecek "Özel Üye" olarak geçiş yapacak. Manuel Toplu Güncellemelerden yapılıyor ama otomatik yapılması lazım.
Zamanlanmış görevlere entegre edemedim. Fikrinizi almak istiyorum.

xenForo sürümü: 2.0.6a

Konuyu Başlatan
Konuyu Başlatan
H

htsumer

xF Kullanıcısı
xF Kullanıcısı
O sistem çalışıyor şu an faaliyette. Niyetimiz ilk gelenler Altın Üyeliği görecek (demo) sonra 4 günün sonunda normal üye olacak. Altın Üyeliği (demo) beğenirse müracaat edecek.
Önce bir görsünler demo olarak. Mantığı bu

Emre

Developer
Yönetici
CO-Founder
Web sitesi
yildirmaz.org
Mantığı anladım. Yapmaya çalıştığın şeyi de anladım. Geçici olarak tanıtım amaçlı premium hesabı vermek istiyorsun. Bunu yapabilmen için ücretli abonelikler bölümünü kullanman gerekiyor.
Yapman gereken tek şey, demo olarak sunacağın kullanıcı (registered) kullanıcılarına bir demo oluşturup ücretli bölümde gün sınırı koymak.

Konuyu Başlatan
Konuyu Başlatan
H

htsumer

xF Kullanıcısı
xF Kullanıcısı
Tamam Emre bey,siz söyleyince tekrar baktım. Ücretli abonelik ekleme yeni bir tane daha açacağım orda var. Tarihi çok teşekkür ediyorum.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
292
Kullanıcılar
179
Son üye
Gapyrus