• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

Google Hosting Yapıyor mu?

bebekforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
#1
Arkadaşlar internette bazı sitelerin whois bilgilerine bakarken bir şey dikkatimi çekti. Aynen kopyalıyorum.

NAME SERVERS:
ns-cloud-b1.googledomains.com (ns-cloud-b1.googledomains.com)
ns-cloud-b3.googledomains.com (ns-cloud-b3.googledomains.com)
ns-cloud-b4.googledomains.com (ns-cloud-b4.googledomains.com)
ns-cloud-b2.googledomains.com (ns-cloud-b2.googledomains.com)

google hosting şirketi mi açtı? Bununla ilgili detaylı bilgi verir misiniz?
Yoksa google cloudflare gibi bir hizmet mi veriyor?
 

Çevrimiçi üyeler

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
137
Mesajlar
644
Kullanıcılar
37
Son üye
vicevicen