• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

Çözüldü Cloudflare Sisteminin Amacı Sadece Ddos Saldırıları ve Sunucu Trafiği mi?

bebekforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
#1
Merhaba arkadaşlar Cloudflare diye bir sistem var. Bu sistemi neredeyse internet dünyasındaki web sitelerinin % 35-40 kadarı kullanıyor. Bu sistem sadece ddos ataklardan ve sunucu üzerindeki trafik yükünü ve işlemci yükünü hafiflettiği için kullanılıyor diye biliyorum. Ama sadece bu ise hosting şirketlerinin çoğunun sistemleri ddos ataklara karşı gayet başarılı.. Neden internet siteleri cloudflare kullanıyor? Bana bu sistemi neden kullanmam gerektiğini biri ikna edebilir mi?
 

Çevrimiçi üyeler

Son kaynaklar

Forum istatistikleri

Konular
137
Mesajlar
644
Kullanıcılar
37
Son üye
vicevicen