• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

İpucu xenForo Masaüstü bildirimleri alma ( Windows Mobil, IOS ve Android )

Merhaba değerli xFDestek ailesi;
Bugün sizlere xenForo üzerinden hem bilgisayar, hem IOS mobil hem de Android cihazlar için bildirim açmayı anlatacağım.

Bu uygulama xFDestek.com kullanıcılarına özel olarak hazırlanmıştır.

Lütfen aşağıdaki...
Bu kaynağın içeriğini görüntüleyebilmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Beğeniler: stroncow ve Aydar
Yazar
Emre
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 4 Değerlendirme

Emre ait diğer kaynakar

Son incelemeler

Mükemmel