• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba değerli xFDestek.com kullanıcıları. Kaynak indirmek için indirmek istediğiniz kaynağı Beğenmek, Cevap bırakmak ve Derecelendirme zorunluluğu getirilmiştir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Lütfen Buraya Tıklayınız.
  • xFDestek.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç 'nüans' var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

xenForo 1 İçeriği ziyaretçiye gizleyin (Arama motorlarına faydalı) 1.0.1

indirmek için izniniz yok
xenForo 1.5.x sürümünde sık kullandığım bir eklenti. Hem arama motorları için hem de siz ziyaretçileri üyeliğe teşrik eder.

Açıklama;
Bu eklenti, Google'ın Panda tarafından cezalandırılmadan kayıtlı (veya giriş yapmamış) kullanıcıların forum içeriğini gizler. Google'ın ünlü Panda, içeriğini düşük bir sıralamayla kullanıcılarına gizleyen web sitelerini cezalandırır. Kural, içeriğin botlarına ve arama motoruna erişen kullanıcılara açık olması ve kısmen bile gizlenmemesi gerektiğidir. Ancak, Google'ın "
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
" olarakadlandırdığı bir yol var. Temel olarak, eklenti ne yaparsa, istek doğrudan arama motorundan / motorlarından (ayrıca botlardan) geliyorsa ziyaretçinin tüm içeriği görmesini sağlar. Ancak, kullanıcılar sitenin içinde başka bir bağlantıyı tıklatırsa, hesaplarını kaydettirip onaylamaları gerekir.

Özellikler;
  • Konukların kayıt olmadan görebilecekleri kelime sayısını ayarlama
  • Google'dan kayıt gerektiren bir ceza olarak düşük bir sıralama almamak
  • Google’ın (veya robotların) konukları, sayfanın tüm içeriğini doğrudan arama motorundan görüntülemelerine izin verin, ancak sitenizdeki başka bir bağlantıyı tıkladıktan sonra kayıt yaptırmanız gerekir.
Kurulum;
Kurulum yörüngesi için lütfen aşağıdaki adımları izleyin;
  • addon-ThemeHouse_FirstClickFree-1.0.1.zip 'li dosyayı bilgisayarınıza çıkartın.
  • zip şifresi: xFDestek.com 'dur! (Hata alırsanız el ile yazın)
  • upload klasör içindeki klasörü forum kurulu olan dizine yükleyin. (Tümüne evet deyin)
  • addon-ThemeHouse_FirstClickFree.xml dosyasını Yönetim paneli - Eklenti yükle düğmesine tıklayarak yükleyin.
Ekran görüntüsü;
Ziyaretçi içeriği görmek istediğinde;
2018-03-12_09-57-48.png

Pencereyi kapatsa dahil;
2018-03-12_10-01-06.png

Türkçe dil yaması: Eklenecektir.

Hepsi bu kadar!
İyi forumlar!
Beğeniler: Aydar
Yazar
Emre
İndirilme
1
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 4 Değerlendirme

Emre ait diğer kaynakar

Son incelemeler

Mükemmel